Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Feedbacktype | Visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Produkttype | Smart ur |
| Funktioner | Brugerdefinerbare urskiver, fjernhåndtering af musik, vejroplysninger, Påmindelser om flytning |
| Sporingsdata | Kalorier forbrændt, trin taget, distance, hjertefrekvens, stressniveau, blodoxygen-mætning, blodtryk, søvnkvalitetsscore, sovevarighed, søvnstadier |
| Meddelelser | Indgående opkald, SMS |
| Bærestil | Urstil |
| Producent | Niceboy |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 440 |
| Bredde | 390 |
| Vægt | 33 |
| Dybde | 110 |
BATTERI
| Kapacitet | 200 mAh |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 7 dag(e) |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.0 |
REM
| Bredde | 20 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Bånd |
SKæRM
| Type | TFT - farve |
| Diagonal størrelse | 1.69" |
| Opløsning | 240 x 280 pixels |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
