Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Trådløs autoparring |
| Farve | Sort onyx |
| Producent | Niceboy |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, spring nummer over, opkald |
LYDUDGANG
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Maxx Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Balanceret armatur/dynamisk |
| Følsomhed | 97 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

