Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Niceboy |
MIKROFON
| Type | Konferencemikrofon |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon sensitivitet | 42 dB |
| Maksimalt lydtrykniveau (1kHz) | 115 dB |
| Mikrofon frekvens | 30 - 16000 Hz |
| Tilsvarende støjniveau | 66 dB |
PRæSTATION
| Plug and play | Ja |
| Produktfarve | Sort |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
FORSTæRKER
| Output impedans | 680 ohm (Ω) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
