Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lokalisering | Den Europæiske Union, United Kingdom, Australien |
| Anbefalet brug | Telefon, computer |
| Maks. driftsafstand | 180 m |
| Bundtet med | EPOS CEHS-DHSG-kabel |
| Beskyttelse | Høreværn |
| Produkttype | Trådløst headset-system - DECT - trådløs |
| Vægt | 100 g |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Farve | Sort |
| Producent | EPOS |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 14 time(r) |
| Standby Tid | 44 timer |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Fortløbende snak (smalbånd): op til 14 timer Fortløbende snak (bredbånd): op til 11.5 timer Fortløbende snak (tæthedsoptimeret bredbånd): op til 12 timer Fortløbende snak (superbredbånd): op til 9 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Vekselstrømsadapter, holder |
| Kabeloplysninger | Audiokabel - aftagelig USB-kabel - aftagelig |
| Software-certificering | Certified for Skype for Business, Optimeret til UC |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannullering | Ja |
| Frekvensrespons | 150 - 11000 Hz |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | DECT |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 1880 - 1900MHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
