Ikke på lager
1 dag(e)
2.599,00 kr.
INKL. FRAGTPRODUKT
2.599,00 kr.
FRAGT
0,00 kr.
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.3 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Bundtet med | GameDAC Gen 2 |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Vægt | 517 g |
| Dybde | 8.74 cm |
| Gaming | Ja |
| Producent | SteelSeries |
EFFEKT
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedsæt Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende høring (2.4 GHz / Bluetooth): op til 36 timer Løbende høring (2.4 GHz): op til 44 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 batterier, USB-C trådløs sender, 2 aftagelige magnetiske øreplader, mikrofon-popfilter |
| Kabeloplysninger | Mini-telefon 3, 5 mm 5-pæl til mini-telefon 3, 5 mm 4-pæl kabel - aftagelig - 1.2 m 2 x USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.5 m |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | AI Powered Environmental Noise Cancellation |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 6500 Hz |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens |
| Impedans | 38 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | 360° Spatial Audio |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 22000 Hz |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 10.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 27.4 cm |
| Bredde ved forsendelse | 22.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.34 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




