
Ikke på lager
1 dag(e)
1.949,00 kr.
INKL. FRAGTPRODUKT
1.949,00 kr.
FRAGT
0,00 kr.
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.3 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Bundtet med | GameDAC Gen 2 |
| Vægt | 458 g |
| Dybde | 8.74 cm |
| Gaming | Ja |
| Producent | SteelSeries |
| Produkttype | Headset - kablet |
| Varenummer | 3081242 |
| Model | 61527 |
| Ean | 5707119041096 |
| Til producentens hjemmeside | www.steelseries.com/gaming-headsets/arct... |
| Produktbeskrivelse | SteelSeries Arctis Nova Pro - headset - med GameDAC Gen 2 |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydeffekter | 360° Surround Sound |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 10 - 40000 Hz - Følsomhed 93 dB |
| Impedans | 38 Ohm |
| Mikrofon | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Mikrofonstøjannullering | Ja |
| Designet for | Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Mikrofon-popfilter, 2 aftagelige magnetiske øreplader |
| Kabeloplysninger | Mini-telefon 3, 5 mm 5-pæl til mini-telefon 3, 5 mm 4-pæl kabel - aftagelig - 1.2 m 2 x USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.5 m |
MIKROFON
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | AI Powered Environmental Noise Cancellation |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Støjannullering | Ja |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Impedans | 38 Ohm |
| Lydeffekter | 360° Surround Sound |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Frekvensrespons | 10 - 40000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 7.65 cm |
| Højde ved forsendelse | 27.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 22.1 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.14 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





