Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Operativsystem | Wear OS 4.0 by Google + RTOS |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Visuelt interface, audiovarsel |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Lysstyrke: 600 nits, håndfri, brugerdefinerbare urskiver, musikafspilningskontrol, Dobbelt-bånd-navigation |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 8.0 (Oreo) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Indgående opkald, høj og lav hjertefrekvens |
| Farve | Sort stål |
| Bærestil | Urstil |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 100+ sportstiltande |
| Sporingsdata | Søvnstadier, søvnkvalitetsscore, sovevarighed, åndedragshastighed, snorken, blodoxygen-mætning, hjertefrekvens, stressniveau, kadence, trin taget, distance, hastighed, højde, højde, svømmemetrik, træningseffekt, genoprettelsestid, trinlængde |
| Sensorere | Accelerationsmåler, gyroskop, optisk hjertesensor, optisk puls-oximeter, geomagnetisk sensor, lyssensor, barometer, VO2 maks. |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | OnePlus |
MåL-OG-VæGT
| Længde | 47 mm |
| Detaljer | Inklusive PPG-sensor: 46.6 mm 13.65 mm x 47 mm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | MIL-STD-810H, IP68 |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Stainless steel, fiberglas- og plastikkomposit |
| Præ-loadet software | Google Wallet, Google Maps, Google Calendar, Google Messages, Gmail, Alarm Clock, Stopwatch, Timer, Weather, Compass, Flashlight |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock, USB-opladerkabel |
BATTERI
| Kapacitet | 500 mAh |
| Genopladningstid | 60 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Smart tilstand - op til 100 time(r) Robust brug i smart tilstand - op til 48 time(r) Strømbesparelsestilstand - op til 12 dage |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuistørrelse | 46 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, sideknap, enkelttryksknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.0 BLE, IEEE 802.11a/b/g/n, NFC |
| Bluetooth profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Serial Port Profile (SPP) |
REM
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 140-210 mm |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.43" |
| Opløsning | 466 x 466 pixels |
| Beskyttelse | Safirglas, 2, 5 D kurvet glas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | Snapdragon W5 Gen 1 |
| Producent | Qualcomm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

