Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport, ski |
| Operativsystem | Wear OS by Google |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Lysstyrke: 600 nits, Dobbelt-bånd-navigation, brugerdefinerbare urskiver, musikafspilningskontrol, 12-kanals PPG-overvågning, Emergency SOS, Fald-detektion, fjernstyring til kamera, håndfri, lommelygte, åndedrætstræningsfunktion |
| Betalingsteknologi | Google Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 8.0 (Oreo) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Indgående opkald |
| Meddelelsesservice | SMS |
| Farve | Sort |
| Bærestil | Urstil |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 160+ sportstiltande |
| Sporingsdata | Hjertefrekvens, søvnaktivitet, kalorier forbrændt, trin taget, distance, hastighed, blodoxygen-mætning, stressniveau, højde |
| Sensorere | Optisk hjertesensor, accelerationsmåler, gyroskop, lyssensor for omgivelser, digitalkompas, barometer |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | Xiaomi |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 36.8 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | ISO 22810 |
| Materiale | Aluminiumlegering |
| Præ-loadet software | Calendar, Compass, Recorder, Stopwatch, Weather |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk opladningskabel |
BATTERI
| Kapacitet | 495 mAh |
| Genopladningstid | 45 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 65 timer |
| Køretid (op til) | 65 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.2, Wi-Fi |
REM
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Rem |
| Materiale | TPU |
| Passer til håndled med omkreds | 140-210 mm |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.43" |
| Opløsning | 466 x 466 pixels |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Producent | Qualcomm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


