Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Yderligere funktioner | Spiltilstand |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Svedresistent, skadesbeskyttelse, støvresistent |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 25 g |
| Funktioner | Indbygget 16 GB hukommelse |
| Producent | Niceboy |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68 |
| Udstyr inkluderet | USB-opladerkabel |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 8 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Benkonduktion |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 86 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 2.5 mW |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
