Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol, trådløs autoparring |
| Farve | Hvid |
| Producent | Niceboy |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (400 mAh), 3 par ørespidser, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, besvar/afslut, næste/foregående nummer, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 118 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 2.5 mW |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

