Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Vandtæt, støvresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Trådløs autoparring, berøringskontrol, støjreduktion |
| Farve | Polar white |
| Producent | Niceboy |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (500 mAh), USB-C opladningskabel, 3 par ørespidser |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, besvar/afslut, næste/foregående nummer, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Serial Port Profile (SPP), Phonebook Access Profile (PBAP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 110 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 8 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 2.5 mW |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
