Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 1.8 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Produkttype | Magnetholder |
| Vægt | 40 g |
| Dybde | 10.2 cm |
| Beregnet til | Sand trådløs-øretelefoner |
| Producent | KeyBudz |
| Integrerede Komponenter | Neodymium-magneter |
| Produktmateriale | Premium blød berøring-silikone |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


