Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5 cm |
| Bredde | 2.43 cm |
| Materiale | Elastomer |
| Vægt | 16.6 g |
| Dybde | 6.917 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Beskyttelse | Støvresistent, ridsebeskyttelse, stødbeskyttelse |
| Bærerem | Forbindelsesring |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
