Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Skullcandy |
MIKROFON
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produkttype | Headset |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| Lydtryksniveau (maks.) | 104 dB |
| Anbefalet alder | Voksen |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
BATTERI
| Hurtig opladning | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 8 t |
| Hurtig opladningstid | 10 min. |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 36 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 65 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Opladningsetui | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Ørepropper materiale | Gele |
| Ørepuder | Ja |
HøRETELEFONER
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 6 mm |
| Ørekobling | Intraaural |
| klirfaktor (THD) | 3% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

