
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2928550 |
| Model | S6HHW-N740 |
| Ean | 0810015588512 |
| Til producentens hjemmeside | www.skullcandy.com |
| Produktbeskrivelse | Skullcandy HESH ANC - hovedtelefoner med mik. |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 20 - 20000 Hz |
| Impedans | 32 Ohm |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Med mikrofoner | 4 |
| Kontrolapparat | Volumenkontrol, besvar/afslut, næste/foregående nummer, stemmeassistent, ANC til/fra |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet |
| Vægt | 228 g |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 22 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel Kabel til hovedtelefon |
| Udstyr inkluderet | Rejsetaske |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, besvar/afslut, næste/foregående nummer, stemmeassistent, ANC til/fra |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 99.63 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Egenskaber | Indbygget Tile Tracker |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

