Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 10 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Beskyttelse | Antimikrobiel |
| Produkttype | Ørekrogssæt |
| Vægt | 4.2 g |
| Dybde | 7 cm |
| Produktmateriale | Silicone |
| Beregnet til | Sand trådløs-øretelefoner |
| Pakkeindhold | 2 ørekroge (små), 2 ørekroge (large), 2 earhooks (medium) |
| Farve | Hvid |
| Producent | KeyBudz |
| Varenummer | 3132000 |
| Model | AP3_S4_WHT |
| Ean | 810082990553 |
| Til producentens hjemmeside | www.earbuddyz.com/ |
| Produktbeskrivelse | KeyBudz EarBuddyz - ørekrogssæt for sand trådløs-øretelefoner |
| Dimensioner (B x D x H) | 2 cm x 7 cm x 10 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


