Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.75 cm |
| Bredde | 2.82 cm |
| Vægt | 48 g |
| Dybde | 7.55 cm |
| Farve | Carbon-sort |
| Produktgenbrugt indhold | 70 % |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Overensstemmelsesstandarder | IP68 |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Beskyttelse | Vandtæt, dropbeskyttelse |
| Udstyr inkluderet | Carabiner clip |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
