Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 10 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Beskyttelse | Antimikrobiel |
| Produkttype | Ørekroge |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 7 cm |
| Produktmateriale | Premium silikoneelastomer |
| Beregnet til | Sand trådløs-øretelefoner |
| Pakkeindhold | 2 ørekroge, opbevaringslomme |
| Farve | Sort |
| Producent | KeyBudz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
