Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefon - kabling |
| Vægt | 170 g |
| Farve | Sort |
| Producent | Beyerdynamic |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefonoutput |
KABEL
| Kabellængde | 3 m |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Impedans | 80 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Magnetmateriale | Neodymium magnet |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 118 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 10 - 30000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 100 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
