Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Vokal, stemme |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 305 g |
| Længde | 18.6 cm |
| Diameter | 5 cm |
| Producent | Beyerdynamic |
MIKROFON
| Impedans | 600 Ohm |
| Driftsmåde af mikrofon | Superkardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Egenskaber | Strøm til/fra |
| Lydindgangsdetalljer | Superkardioide - 30 - 18000 Hz |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 30 - 18000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3-pins XLR) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
