Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3,5 mm jackstik |
| Vægt | 240 g |
| Producent | Beyerdynamic |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (telefon stereo 6,3 mm) Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Impedans | 80 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 100 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 30000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
