Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Vokal |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 345 g |
| Længde | 18.5 cm |
| Diameter | 5.4 cm |
| Producent | Beyerdynamic |
MIKROFON
| Impedans | 280 Ohm |
| Lydindgangsdetalljer | Hypercardioid - 25 - 18000 Hz - Udgangsimpedans 280 Ohm |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 25 - 18000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3-pins XLR) |
FJERNBETJENING
| Styring | Til/fra |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
