Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OTL |
MIKROFON
| Type | Karaoke mikrofon |
PRæSTATION
| Højttalereffekt | 5 W |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Produktfarve | Flerfarvet |
ANDRE-FUNKTIONER
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
STRøMSTYRING
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 1200 mAh |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterilevetid (maks.) | 5 t |
| Strømkilde | Batteri |
LOGISTIK-DATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
TEKNISKE-DETALJER
| Frekvensområde | 40 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

