Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 43.6 cm |
| Anbefalet brug | Computer - streaming |
| Yderligere funktioner | RGB-belysning |
| Bredde | 20.8 cm |
| Produkttype | Mikrofon - USB |
| Vægt | 1 kg |
| Dybde | 10 cm |
| Producent | Streamplify |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Shock montering, popfilter, justerbar arm |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.8 m |
MIKROFON
| Impedans | 680 Ohm |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 85 dB |
| Følsomhed | -36 dB |
| Maks. lydtryk | 120 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.1% |
| Frekvensrespons | 100 - 18000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (4-PIN USB, type A) Lydudgang |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
