Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | OTL |
MIKROFON
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
PRæSTATION
| Kabellængde | 0,9 m |
| Kabelfarve | Hvid |
| Bæremåde | Headset |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Foreslået køn | Pige |
| Produktfarve | Lyserød, Roseguld, Hvid |
| Plug and play | Ja |
| Anbefalet brug | Musik/hverdag |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Lydtryksniveau (maks.) | 85 dB |
| Anbefalet alder | Barn |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Udviklet til børn | Ja |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Hængende boks |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Ørepuder | Ja |
GODKENDELSER
| Compliance-certifikater | CE, UKCA |
HøRETELEFONER
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 3 cm |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 85 dB |
| Maksimal indgangseffekt | 50 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

