Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 10.2 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Materiale | Stenkornslæder |
| Vægt | 11 g |
| Dybde | 3.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
