Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.81 cm |
| Bredde | 10.8 cm |
| Materiale | Polykarbonat, flydende silikone |
| Vægt | 36 g |
| Dybde | 7.6 cm |
| Farve | Pastelpink |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Hårdt hylster |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Omslagsfunktioner | Blød berøring |
| Beskyttelse | Stødbeskyttelse |
| Bærerem | Forbindelsesring, nøglekæde |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
