Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.269 cm |
| Foringsmateriale | Polykarbonat |
| Bredde | 2.85 cm |
| Materiale | Top-kornet italiensk læder |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 6.806 cm |
| Farve | Naturlig brun |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Etuidække |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Egenskaber | Trådløs opladningssupport, hand stitched |
| Trådløs opladingsstandarder | Qi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
