Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 6.05 cm |
| Foringsmateriale | Polykarbonat |
| Bredde | 2.75 cm |
| Materiale | Top-kornet italiensk læder |
| Vægt | 22 g |
| Dybde | 5.25 cm |
| Farve | Naturlig brun |
| Producent | KeyBudz |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til trådløse ørespidsers opladningsetui |
| Egenskaber | Trådløs opladningssupport |
| Trådløs opladingsstandarder | Qi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
