Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ENDORFY |
ANDRE-FUNKTIONER
| Sensor | PixArt PAW3395 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 38,5 mm |
| Bredde | 126 mm |
| Vægt | 74 g |
| Dybde | 65, 7 mm |
DESIGN
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Belysning | Ja |
| Vertikal design | Ingen |
| Belysningsfarve | Flere |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 161 mm |
| Pakkebredde | 114, 5 mm |
| Pakkevægt | 290 g |
MUS
| Knapper type | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Formål | Spil |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80000000 |
| Rullende retning | Lodret |
ERGONOMISK
| Kabellængde | 1,6 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



