Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 725 g |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 20.6 cm x 13.6 cm x 12 cm / 977 g |
| Pakke Indhold | Pactum PT-3 termisk pasta |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | High Performance |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 155 mm x 127 mm x 102 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | 4 varmerør, PWM-kontrol, semi-passiv tilstand, TDP op til 220 W, forlænget blæserhastighedsinterval, dobbelte træk-slik-blæsere |
| Omdrejningshastighed | 250-1800 rpm |
| Kompatibel med | LGA775 Socket, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

