Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Thermalright |
PRæSTATION
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Type | Køleplade/køler |
| Støjniveau (høj hastighed) | 27 dB |
| Blæser, hastighed (maks.) | 2150 rpm |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimal luftstrøm | 69 kubikfod/min. |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Passende til rumtype | Processor |
| Maksimalt lufttryk | 2, 87 mmH2O |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2066, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2150 rpm |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 27 dB |
VæGT-&-STøRRELSER
| Varmerør diameter | 6 mm |
| Højde | 157 mm |
| Køler bredde | 12, 5 cm |
| Ventilator vægt | 220 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Køler dybde | 11 cm |
| Køler højde | 15, 7 cm |
DESIGN
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| LED-stiktype | 3-stikben |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Materiale | Kobber |
| Antal varmerør | 7 |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for grundplade | Kobber |
| Belysning LED | Ja |
STRøMSTYRING
| Ventilatorstrøm | 0,16 A |
| Blæser, spænding | 5 V |
| Nominel spænding | 5 V |
| Nominel strøm | 0, 16 A |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



