Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 34.9 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 133.35 mm |
| Dybde | 6.62 mm |
| Producent | Kingston |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | JEDEC, UL 94 V-0 |
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Modulkonfiguration | 2048 x 64 |
| Søgetids Timinger | CL30 (30-36-36) |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), varmeafleder, indbygget Power Management IC (PMIC), AMD forlængede profiler til overclocking (EXPO), lavprofil-kølelegeme, single rank, ikke bufferet |
| Hastighed | 6000 MHz (PC5-48000) |
| RAM-ydelse | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 6000 MHz - 1.4 V - CL30 - 30-36-36 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 5600 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 AMD forlænget profil til overclocking (EXPO) - 6000 MHz - 1.4 V - CL30 - 30-36-36 AMD forlænget profil til overclocking (EXPO) - 5600 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.37 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
| Blybelægning | Guld |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



