Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 14.6 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 480 g |
| Dybde | 6.5 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 15.3 cm x 11.3 cm x 18.4 cm / 605 g |
| Pakke Indhold | Pactum PT-3 termisk pasta |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | 4 varmerør, PWM-kontrol, TDP op til 180 W, forlænget blæserhastighedsinterval |
| Omdrejningshastighed | 250-1500 rpm |
| Rated Strøm | 0.22 A |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

