Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.5 cm |
| Bredde | 12.7 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 600 g |
| Dybde | 7.7 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 13.6 cm x 12 cm x 18.6 cm / 840 g |
| Pakke Indhold | Installationsguide, ARGB controller, Pactum PT-3 termisk pasta |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Forlænget blæserhastighedsinterval |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse, 3-pin ARGB-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | 4 varmerør, egnet til 2 blæsere, PWM-kontrol, ARGB-blæser |
| Omdrejningshastighed | 250-1800 rpm |
| Rated Strøm | 0.3 A |
| Kompatibel med | LGA775 Socket, LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


