Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakke Indhold | Nano-Reset ARGB controller, Pactum PT-3 termisk pasta, 2 fluctus 120 PWM ARGB-faner |
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Vægt | 1.12 kg |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 16.5 cm x 14.5 cm x 40 cm / 1.69 kg |
| Produktmateriale | Aluminium, gummi, kobber |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Forlænget blæserhastighedsinterval |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Egenskaber | PWM-kontrol, ARGB fans, forlænget blæserhastighedsinterval, oplyst ENDORFY-logo |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 275 mm x 120 mm x 28 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Omdrejningshastighed | 250-1800 rpm |
| Rated Strøm | 0.3 A |
| Kompatibel med | LGA2011-3 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


