Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.62 cm |
| Bredde | 12.2 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Dybde | 6.1 cm |
| Producent | Thermaltake |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Start Voltage | 6 V |
| Rated Strøm | 0.3 A |
| Støjniveau | 25 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Hydraulisk leje |
| Strømforbrug | 4.32 W |
| Egenskaber | 4 kobbervarmerør (6 mm), RGB Fusion 2.0, ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync, ASRock Polychrome RGB, ARGB-blæser |
| Materiale til varmeafleder | Aluminium |
| Omdrejningshastighed | 800-1800 o/min |
| Luftstrøm | 62.72 cfm |
| Lufttryk | 1.47 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



