Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.2 cm |
| Bredde | 5.4 cm |
| Vægt | 90 g |
| Dybde | 11.4 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Stealth-sort |
| Producent | Lenovo |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Klasse B-certificeret, CSA, VCCI, C-Tick, BCIQ, GS, ICES-003, UL 1950 |
| Kompatibel med Windows 7 | Udstyr og software der er "Kompatibel med Windows 7" har Microsofts forsikring i at disse produkter har bestået kompatibilitets- og pålidelighedsprøver med 32-bit og 64-bit Windows 7. |
| Medfølgende ledninger | 1 x musekabel |
INDGANGSUDSTYR
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 3 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Scrollhjul |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Drivers & Utilities |
| Yderligere krav | CD-ROM, USB-port |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 98/ME, Microsoft Windows 2000 / XP |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



