Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | RAPOO |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 43 mm |
| Bredde | 121 mm |
| Vægt | 68 g |
| Dybde | 76 mm |
DESIGN
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Strømkilde | Batterier |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
MUS
| Bevægelsesopløsning | 3600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Antal knapper | 4 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Stille klik | Ja |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Formål | Kontor |
ERGONOMISK
| Plug and play | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Modtagertype | Nano-modtager |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
