Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Produktmodel | Mini PC |
| Producent | ZOTAC |
EFFEKT
| Strømforsyning | 40 Watt |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 32.1 |
| Bredde | 147.2 |
| Dybde | 147.2 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2242/2280 (SATA/PCIe 3.0 x4 (NVMe)) |
| Interface | 1 x DisplayPort (1 bagtil) 1 x HDMI (1 bagtil) 1 x hovedtelefoner/mikrofon - mini-jack (1 foran) 2 x LAN (Gigabit Ethernet) (2 bagtil) 2 x USB 3.1 (1 front, 1 bag) 1 x DisplayPort/USB-C 3.1 (1 foran) 1 x antenne (1 bagtil) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
| Udstyr inkluderet | Trådløs antenne, VESA monteringssæt |
| VESA-monteringsinterface | Ja |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 6 MB |
| Cache pr. processor | 6 MB |
NETVæRK
| Ethernet Ports | 2 x Gigabit Ethernet |
| Dataforbindelsesprotokol | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b, Bluetooth 5.2, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
LYDUDGANG
| Lydudgangsmodus | Stereo |
RAM
| Holdere | 1 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 16 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
KORTLæSER
| Type | 2-i-1 kortlæser |
| Understøttede flashhukommelseskort | microSDHC, SDXC hukommelseskort |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 0.8 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Processor, hovedegenskaber | Intel Smart Cache |
| Antal kerner | Quad-Core |
| CPU | Intel N-series N100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| OS-certificeret | Windows 11 |
| Med OS | Intet operativt system |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Maks. antal understøttede monitorer | 3 |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

