Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Interfacedetaljer | VGA HDMI DVI-D (dobbelt link) |
| Maksimum opløsning | 3840 x 2160 ved 30 Hz |
| Bus Type | PCI Express 2.0 |
| Kerne clock | 954 MHz |
| Egenskaber | Nvidia CUDA teknologi, Nvidia PureVideo HD teknologi, Nvidia PhysX-Ready, FXAA, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, Kepler GPU Architecture, HDCP |
| Maks. antal understøttede monitorer | 3 |
| API-understøttet | OpenCL, DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Grafik engine | NVIDIA GeForce GT 710 |
| Enhedstype | Grafikkort - lavprofil |
| CUDA kerner | 192 |
| Producent | ZOTAC |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 2 GB |
| Teknologi | DDR3 SDRAM |
| Busbredde | 64-bit |
| Effektiv clock hastighed | 1600 MHz |
SYSTEMKRAV
| Påkrævet strømforsyning | 300 W |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (32/64 bit) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
