Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Produktmodel | Mini PC |
| Producent | ZOTAC |
EFFEKT
| Strømforsyning | 65 Watt |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 68 |
| Bredde | 235 |
| Dybde | 129 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x PCIe 4.0 x4 (2230/2242 M.2 Key M-åbning) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2 x 2.5" |
| Interface | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4 4 x USB 3.1 (1 front, 3 bag) 1 x USB 2.0 (1 bagtil) 1 x antenne (1 bagtil) 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x Thunderbolt 4/DisplayPort 1.4 (1 front) 1 x mikrofon (1 front) 1 x hovedtelefoner (1 front) |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB flash drev, VESA monteringssæt, Wi-Fi-antenne |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 12 MB |
| Cache pr. processor | 12 MB |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, 802.11ax |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
LYDUDGANG
| Lydudgangsmodus | 7.1 surroundkanal |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 2 (ubrugt) |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
KORTLæSER
| Type | 3-i-1-kortlæser |
| Understøttede flashhukommelseskort | SD hukommelseskort, SDHC hukommelseskort, SDXC hukommelseskort |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.3 GHz (P-kerne) / 0.9 GHz (E-kerne) |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | 10-core |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 1335U |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz (P-kerne) / 3.4 GHz (E-kerne) |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Maks. antal understøttede monitorer | 3 |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


