Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Produktmodel | Slim-PC |
| Farve | Sort |
| Producent | Shuttle |
EFFEKT
| Strømforsyning | 120 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 72.5 |
| Bredde | 200 |
| Vægt | 2200 |
| Dybde | 238 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2230 (til trådløst modul) 1 (total) / 1 (fri) x PCIe 3.0 x4 / SATA - 2242/2260/2280 (Key M) |
| Båse | 2 (total) / 2 (fri) x intern 2.5" 1 (total) / 1 (fri) x intern 5, 25" Slim Line |
| Interface | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 front) 4 x USB 2.0 (2 front, 2 bag) 2 x audio linje-ud - mini-jack (1 front, 1 bag) 2 x mikrofon - mini-jack (1 front, 1 bag) 3 x USB 3.2 Gen 1 (1 front, 2 bag) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 bagtil) 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 bagtil) 1 x DisplayPort (1 bagtil) 1 x HDMI (1 bagtil) 1 x audio linje-ind - mini-jack (1 bagtil) 1 x VGA (1 bagtil) 1 x seriel (RS-232/422/485) (1 bagtil) 1 x seriel (RS-232) (1 bagtil) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | VCCI, BSMI, FCC, RoHS, cTUVus, ErP Ready, EMI, RCM, UKCA |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter, 2 x M.2 screws, strømkabel, beskyttelseshætte til CPU-sokkel, 8 x 2.5" screw, 4 x Slimline drive screw |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
NETVæRK
| Ethernet Ports | 1 x 2.5 Gigabit Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), PXE support |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM, I225V |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Lydudgangsmodus | 5.1 kanal surround |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 3.5 kg |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 2 (ubrugt) |
| Egenskaber | Dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
| Antal kanaler | 3 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| CPU Socket | LGA1700 sokkel |
| CPU | Uden CPU |
| Chipsættype | Intel H610 |
| Opgraderbarhed af CPU | Kan opgraderes |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Intet operativt system |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Uden grafik |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


