Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Produktmodel | Slim-PC |
| Farve | Sort |
| Producent | Shuttle |
EFFEKT
| Strømforsyning | 90 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 39.5 |
| Bredde | 200 |
| Vægt | 1600 |
| Dybde | 165 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2280 (2280 M.2 Key M-åbning) 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2230 (2230 M.2 Key E-åbning) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2.5" |
| Interface | 1 x mikrofon (1 front) 1 x hovedtelefoner (1 front) 1 x HDMI (1 bagtil) 1 x DisplayPort (1 bagtil) 1 x VGA (1 bagtil) 2 x USB 2.0 (2 bagtil) 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 foran) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 front) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x seriel (1 bagtil) (RS232 / RS422 / RS485) 2 x antenne (2 bagtil) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | C-Tick, BSMI, CB, FCC, RoHS, ETL, EMI, ErP 2009/125/EC, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU, RED 2014/53/EU |
| Udstyr inkluderet | VESA monteringssæt, skruesæt, lodret stander |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 12 MB |
| Cache pr. processor | 12 MB |
NETVæRK
| Ethernet Ports | 1 x 2.5 Gigabit Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), PXE support, Teaming support |
| Ethernet Controller | Intel I219-V / I226-V |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 2.3 kg |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 2 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 5200 MHz |
| Egenskaber | Ikke bufferet, dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 5200 MHz |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
| Antal kanaler | 1 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.3 GHz (P-kerne) / 0.9 GHz (E-kerne) |
| Antal CPU'er | 1 |
| Processor, hovedegenskaber | Intel Smart Cache |
| Antal kerner | 10-core |
| CPU | Intel Core i5 (13. Gen) 1335U |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz (P-kerne) / 3.4 GHz (E-kerne) |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Intet operativt system |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Maks. antal understøttede monitorer | 3 |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


