Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ZOTAC |
| Type | PC barebone |
| Indbygget udstyr | Luftkølingsløsning |
| Produktmodel | Ultra-tynd form faktor |
EFFEKT
| Strømforsyning | 40 Watt |
| Nødvendig spænding | 19 V |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 28.5 |
| Bredde | 149.5 |
| Dybde | 149.5 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x PCIe 3.0 x4 / SATA (2242/2280 M.2 Key M-åbning) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2 x 2.5" |
| Interface | 1 x HDMI (1 bagtil) 1 x DisplayPort 1.4 (1 bagtil) 4 x USB 3.2 (1 front, 3 bag) 1 x antenne (1 bagtil) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 bagtil) 1 x mikrofon (1 front) 1 x hovedtelefoner (1 front) |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | VESA monteringssæt, Wi-Fi-antenne |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 6 MB |
| Cache pr. processor | 6 MB |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2, 802.11ax |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
LYDUDGANG
| Lydudgangsmodus | 7.1 surroundkanal |
RAM
| Holdere | 1 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 16 GB (maks.) |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 0.8 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | Quad-Core |
| CPU | Intel N-series N100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Maks. antal understøttede monitorer | 2 |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

