Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | PC barebone |
| Produktmodel | Mini PC |
| Producent | ZOTAC |
EFFEKT
| Strømforsyning | 40 Watt |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 56.8 |
| Bredde | 126.8 |
| Dybde | 127.8 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card - 2242 (SATA/PCIe 3.0 x1 (NVMe)) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2.5" |
| Interface | 1 x DisplayPort (1 bagtil) 2 x HDMI (2 bagtil) 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (2 bagtil) 3 x USB 3.2 (1 front, 2 bag) 1 x hovedtelefoner - mini-jack (1 front) 1 x mikrofon - mini-jack (1 front) 1 x USB-C 3.2 (1 front) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
| Udstyr inkluderet | VESA monteringssæt, Wi-Fi-antenne, Skruesæt til VESA-montering |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 6 MB |
| Cache pr. processor | 6 MB |
NETVæRK
| Ethernet Ports | 2 x Gigabit Ethernet |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
LYDUDGANG
| Lydudgangsmodus | Stereo |
RAM
| Holdere | 1 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Installeret størrelse | 0 GB (installeret) / 16 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
KORTLæSER
| Type | 3-i-1-kortlæser |
| Understøttede flashhukommelseskort | SD hukommelseskort, SDHC hukommelseskort, SDXC UHS-II Memory Card |
HARDDISK
| Type | Ingen HDD |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
| Antal kanaler | 1 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 0.8 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Processor, hovedegenskaber | Intel Smart Cache |
| Antal kerner | Quad-Core |
| CPU | Intel N-series N100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| OS-certificeret | Windows 11 |
| Med OS | Intet operativt system |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics |
| Maks. antal understøttede monitorer | 3 |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

