Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Operativsystem | Wear OS by Google |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Lysstyrke: 600 nits, Dobbelt-bånd-navigation, fjernstyring til kamera, musikafspilningskontrol, åndedrætstræningsfunktion, løbende hjertefrekventssporing, skræddersyede Watch Faces |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 8.0 (Oreo) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | SMS, indgående opkald, applikationer, E-mail, lav blod-oxygen, høj og lav hjertefrekvens |
| Meddelelsesservice | SMS |
| Bærestil | Urstil |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 150+ sportstiltande |
| Sporingsdata | Hjertefrekvens, søvnaktivitet, blodoxygen-mætning, trin taget, aktivitet, tid, kalorier forbrændt, distance, kropssammensætning, ånde, menstruationscyklus, stressniveau |
| Sensorere | Optisk hjertesensor, accelerationsmåler, gyroskop, lyssensor for omgivelser, digitalkompas, barometer, bioelektrisk impedans-analysesensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | Xiaomi |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 54.5 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | ISO 22810 |
| Materiale | Stainless steel |
| Præ-loadet software | Calendar, Weather, Compass, Phone |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.921 W/kg (head) 1.7 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk opladningskabel |
BATTERI
| Kapacitet | 495 mAh |
| Genopladningstid | 45 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 55 timer |
| Køretid (op til) | 55 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuioplysninger | Sølv rustfrit stål |
| Etuistørrelse | 46 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, roterende krone, trykknapper |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 3, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 20, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 5, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.2, IEEE 802.11a/b/g/n, NFC |
REM
| Materiale | Læder |
| Passer til håndled med omkreds | 135-205 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Brun |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.43" |
| Opløsning | 466 x 466 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | Snapdragon W5+ Gen 1 |
| Producent | Qualcomm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.