Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Navigation | GPS-modtager |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Opkaldshåndtering, fjernhåndtering af musik, fjernstyring til kamera, find telefon-funktion, gestikulationskontrol, autoaktivitetsdetektion, løbende hjertefrekventssporing, lagr og afspil musik, Quick Reply, HUAWEI TruSleep 3.0 |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 9 eller senere, Android 7.0 (Nougat) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | SMS, E-mail, sociale apps, indgående opkald, høj og lav hjertefrekvens, alarm, inaktiv, lav blod-oxygen |
| Meddelelsesservice | SMS |
| Farve | Sort |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SGA-B19 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Vil ikke forstyrres-tilstand, 80+ sportstiltande |
| Sporingsdata | Distance, tid, hastighed, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, trin taget, blodoxygen-mætning, stressniveau, menstruationscyklus |
| Sensorere | Lyssensor for omgivelser, gangsensor, kapacitiv sensor, 6-akser accelerometer og gyro, optisk hjertesensor |
| Producent | SGA-B19 |
| Lydudgang | Ørepropper |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 47 mm x 14.99 mm x 47.5 mm 66.5 g Ørepropper: 21.8 mm x 10.3 mm x 10.3 mm 4 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Præ-loadet software | Stopwatch, Alarm, Weather, Music, Timer, Flashlight, Workout, Breathing Coach |
| Materiale | Stainless steel |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.174 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock, opladningskabel, ørespidser (small, medium, large), trådløse øretelefoner |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 3 dag(e) |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 3 dage 3 timers afspilning (kun ørepropper) - op til 3 time(r) |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Celia |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuioplysninger | Rustfrit stål |
| Etuistørrelse | 47 mm |
| Krystaltype | 3D-kurvet glas |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth, NFC |
REM
| Bredde | 22 mm |
| Materiale | Læder |
| Passer til håndled med omkreds | 140-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.43" |
| Opløsning | 466 x 466 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Formatforhold | Full circle |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
