Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Hængekasse |
| Bredde | 5 cm |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 29 g |
| Dybde | 4.4 cm |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Sort, gennemsigtig |
| Producent | STREETZ |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4 time(r) |
| Standby Tid | 80 timer |
| Genopladningstid | 35 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (brug af ét ørestik): op til 4 timer Løbende playback (brug af begge ørestik): op til 3.5 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 10 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FSC Mix |
| Udstyr inkluderet | Håndledsrem, USB-C charging case |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Mikrofon/besvar opkald-knap, afslut opkald-knap, lydstyrke, medieknap |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 100 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 13 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

