Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - Lightning |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Farve | Hvid |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod |
| Producent | STREETZ |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 1.2 m |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (Lightning) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, næste/foregående nummer |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Følsomhed | 100 dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


